Zádruha - založeno 1900

Činnost Zádruhy je datována od roku 1900, kdy byla založena jako družstvo umělecké rukodělné výroby. Od samého počátku spolupracovala s předními výtvarníky, například logo, které používá dodnes, navrhl Mikoláš Aleš, jeden z nejznámějších umělců tehdejší doby.

Tradice ručního tisku je zachována a společnost Zádruha 1900 s.r.o. stále nabízí svým zákazníkům výhradně české výrobky - šátky, šály, kravaty a kapesníčky. Motiv si může zvolit klient sám, event. vybrat si z naší stálé kolekce. Naše výrobky mohou být krásným, netradičním dárkem pro významné klienty, obchodní partnery, zahraniční návštěvy, nebo znakem příslušnosti k firmě, klubu, škole.

Na přání klienta dodáme doplňky v dárkových obalech opatřených logotypem společnosti, event. certifikátem.

Hedvábné doplňky ze Zádruhy jsou ukázkou spojení šarmu, top designu s tradicí vysoce kvalitní ruční uměleckořemeslné výroby.

Hedvábné šátky a kravaty s firemním logem

Pro naše klienty, kteří požadují exkluzivitu vyrábíme hedvábné šátky i kravaty podle vlastního výtvarného návrhu.

Do návrhu může být vkusně a nenápadně zapracováno logo společnosti, prvek z loga, dominanta města, sídla firmy apod.

Pokud klient nedodá svůj vlastní návrh, můžeme nabídnout služby našich spolupracujících textilních návrhářů, kteří mají bohaté zkušenosti s návrhy textilních doplňků.

Hedvábné šátky a kravaty z vlastní nabídky

Do této kategorie patří především tzv. "šátky a kravaty s příběhem". Jejich motivem bývá například prvek z nějaké historické památky.

V nabídce máme např. šátek a kravatu Pražský hrad - mříž, kam autorka ak. mal. Viera Bošková zapracovala renesanční bohatě tepanou mříž Královského mauzolea, která se nachází před hlavním chórem v Katedrále svatého Víta.

Motivem šátku a kravaty Okno je mříž okna velké jižní věže Katedrály svatého Víta, osazená Rudolfem II. Ke každému doplňku je přiložen dvojjazyčný certifikát s popisem a garancí ručního tisku na přírodní hedvábí.

×
×