Vše o nákupu

Nákupní řád

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednání. Po odeslání objednávky zákazník obdrží potvrzení. Tím se považuje smluvní vztah mezi zákazníkem a obchodem za uzavřený. Veškeré ceny produktů uvedených na těchto stránkách jsou konečné a zahrnují DPH 21 %. Zboží nabízené prostřednictvím těchto stránek je standardní kvality a je na něj poskytována záruka dle platných legislativních předpisů a záručních podmínek výrobce. Zboží zasíláme poštou na dobírku a zaplatíte ho až při převzetí zásilky. Poštovné a balné činí 100,-Kč.

Jestliže nemůžeme doručit všechno objednané zboží v jedné zásilce, poštovné a balné za ostatní zásilky hradíme my. Termíny dodání: Vaši objednávku vyřídíme nejpozději do 21 dnů. Zároveň budete vyrozuměni v případě, že bude Vámi objednané zboží dodáno později, nebo bylo pro velký zájem vyprodáno.

Pokud potřebujete zboží dodat do určitého konkrétního termínu /např. dárek k narozeninám/, prosíme uveďte požadavek do objednávky.

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má zákazník do 14 dnů od doručení zboží nárok na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené a ani nesmí nést žádné známky jeho používání. Zboží musí být zabaleno v originálním balení (včetně veškerého příslušenství a dokumentace) a odesláno nejpozději 14. den od data doručení zákazníkovi na adresu provozovatele. Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslána částka odpovídající plné kupní ceně zaplacené za zboží /kromě částky za poštovné/ na jím udané číslo účtu, případně v hotovosti poštovní složenkou či jinak na základě vzájemné dohody.

Balení

Zboží je dodáváno v celofánových obalech. Pokud máte zájem o dárkové zabalení zboží, je třeba si dárkovou krabičku objednat zvlášť v kategorii "Balení a obaly“ .

Ke každému výrobku je přiložen certifikát – viz odkaz Certifikáty k hedvábným doplňkům.

Údržba hedvábných výrobků

Zboží je dodáváno s ošetřovacími symboly ,ale protože se jedná o přírodní materiál - hedvábí, šátky a šály je nejlépe prát ručně ve vlažné vodě, v žádném případě se nesmí používat bělidla.

×
×